MENU CARD

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Medusa

12 Qershor, 70000 Ferizaj (Kosove)

Nëse akoma keni dilema se ku mund të gjeni rehati, shërbim dhe ndjenjën e një niveli tjetër, Medusa Shisha Lounge ju ofron të gjitha në një vend. Modernizimi së bashku me traditën e lashtë të hookah-së së bashku gjenden tek ne. Kokteje freskuese, shërbim i denjë dhe aromat tona të jashtëzakonshme na bëjnë të veçantë në të gjitha fushat. Ejani dhe shijojini të gjitha në një vend.